Yozgat Bozok Üniversitesi

FAKÜLTE KOMİSYONLARI

Tablo 1: Bölüm Başkanları ve Bölüm Başkan Yardımcıları

S.No

Bölüm, Görev

Ünvanı, Adı Soyadı

1

Hemşirelik Bölümü Başkanı

Doç. Dr. Rukiye HÖBEK AKARSU

2

Hemşirelik Bölümü Başkanı Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

3

Ebelik Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN

4

Ebelik Bölümü Başkanı Yardımcısı

 

5

Çocuk Gelişimi Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN

6

Çocuk Gelişimi Bölümü Başkanı Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

7

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Başkanı

Doç. Dr. Meral EKİM

8

Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Başkanı Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

9

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ

10

Sağlık Yönetimi Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ

11

Beslenme ve Diyetetik Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT

12

Sosyal Hizmet Bölümü Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ

 


Tablo 2: Hemşirelik Bölümü Anabilim Dalı Başkanlıkları
S.No
Bölüm
Anabilim Dalı
Ünvanı, Adı Soyadı
1
Hemşirelik
Hemşirelik Esasları
Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ
2
Hemşirelik
İç Hastalıkları Hemşireliği
Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU
3
Hemşirelik
Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği
Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA
4
Hemşirelik
Doğum-Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği
Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ
5
Hemşirelik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği
Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ
6
Hemşirelik
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği
Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ
7
Hemşirelik
Halk Sağlığı Hemşireliği
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
 

2020-2022 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI KOMİSYONLARI

Kantin Değerlendirme Komisyonu

Öğr. Gör. Aydan DOĞAN
Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU
Fakülte Sekreteri

 

 


 
Yemekhane Komisyonu
Fatih YILMAZER
Ertuğrul SARIÇAM
Ahmet KOÇYİĞİT

 

 


 
Fakülte WEB Sitesi Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ
Öğr. Gör. Aydan DOĞAN
Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL
Arş. Gör. Seher DÖNER
Arş. Gör. Habibullah AKINCI
 

 
Hemşirelik Bölümü Sınıf Koordinatörleri
Sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ
1. sınıf
Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ
1. sınıf
Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU
2. sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA
2. sınıf
Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA
3. sınıf
Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE
3. sınıf
Öğr. Gör. Aydan DOĞAN
4. sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
4. sınıf
Yedekler
 
Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL
1. sınıf
Arş. Gör. Seher DÖNER
2. sınıf
Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI
3. sınıf
Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR
4. sınıf
 

 
Ebelik Bölümü Sınıf Koordinatörleri
Sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU
1. sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN
2. sınıf
 
Öğr. Gör. Yeter ŞENER
4. sınıf
Yedekler
 
Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT
1. sınıf
Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR
2. sınıf
Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI
3. sınıf
Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL
4. sınıf
 

 
Çocuk Gelişimi Bölümü Sınıf Koordinatörleri
Sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK
1. sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU
2. sınıf
Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN
3. sınıf
Yedekler
 
Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ
1. sınıf
Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI
2. sınıf
Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE
3. sınıf
 

 
ERASMUS-FARABİ-MEVLANA Koordinatörleri
Bölüm
Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ
Hemşirelik
Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA
(Yedek)
Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN
Çocuk Gelişimi
Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU
(Yedek)
Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN
Ebelik
 
 

 
Satın Alma, Bağış, İhale ve Teknik Şartname Komisyonu
Doç. Dr. Meral EKİM
Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ
Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT
Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN
Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN
Öğr. Gör. Yeter ŞENER
Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ
Fakülte Sekreteri
Yedekler
Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU
Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ
 
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK
 

 
BOLOGNA, Ders Katalog ve OBİSİS Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK
Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA
Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN
 
Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT
Öğr. Gör. Dr. Aydan Eda URVAYLIOĞLU
Öğr. Gör. Eylem YALMAN
Öğr. Gör. Yeter ŞENER
Yedekler
Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN
Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA
Arş. Gör. Seher DÖNER
 

 


Kalite Yönetim Sistemi Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN
Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ
 
Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE
Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ
Fakülte Sekreteri
Yedekler
Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
Öğr. Gör. Eylem YALMAN

 

 


 
Atama-Yükseltme ve Kriter Tetkik Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU
Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT
Yedekler
Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ
 
Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU

 
Engelsiz Birim Sorumlusu
Öğr. Gör. Aydan DOĞAN
 

 
Hemşirelik Bölümü
Yatay-Dikey Geçiş ve Muafiyet Komisyonu
Not Tetkik ve Mezuniyet Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA
Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AYDIN AKBUĞA
Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ
Öğr. Gör. Eylem YALMAN
Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ
Öğr. Gör. Aydan DOĞAN
Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU
Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA
Yedekler
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
Dr. Öğr. Üyesi Betül KUŞ
Öğr. Gör. Aydan DOĞAN
Dr. Öğr. Gör. Aydan Eda URVAYLIOĞLU
Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA
Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL
Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL
Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR
 

 

 

Ebelik Bölümü
Yatay-Dikey Geçiş ve Muafiyet Komisyonu
Not Tetkik ve Mezuniyet Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU
Dr. Öğr. Üyesi Rukiye HÖBEK AKARSU
 
Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN
Dr. Öğr. Üyesi Yurdagül GÜNAYDIN
Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Figen ALP YILMAZ
Öğr. Gör. Yeter ŞENER
Öğr. Gör. Yeter ŞENER
Yedekler
 
Öğr. Gör. Eylem YALMAN
Öğr. Gör. Eylem YALMAN
Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ
Arş. Gör. Aybike BAHÇELİ
Arş. Gör. Seher DÖNER
Arş. Gör. Seher DÖNER
 

 
Çocuk Gelişimi Bölümü
Yatay-Dikey Geçiş ve Muafiyet Komisyonu
Not Tetkik ve Mezuniyet Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN
Dr. Öğr. Üyesi Şenay ARAS DOĞAN
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ŞENER TAPLAK
Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Funda TOSUN GÜLEROĞLU
Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ
Dr. Öğr. Üyesi Selda YÜZER ALSAÇ
Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT
Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT
Yedekler
Yedekler
Öğr. Gör. Özlem ŞAHİN AKBOĞA
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE
Dr. Arş. Gör. Sevim ÇİMKE
Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI
Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI
Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR
Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR
 

 
Bağımlılık İle Mücadele Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Gülay YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Tuğba UZUNÇAKMAK
Dr. Öğr. Üyesi Esin CERİT
Öğr. Gör. Aydan DOĞAN
Arş. Gör. Hacer DEMİRKOL
Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR
Arş. Gör. Seher DÖNER
 

 
Arşiv Düzenleme ve Değerlendirme Komisyonu
Arş. Gör. Habibullah AKINCI
Arş. Gör. Şeyma Nur HEPOKUR
Arş. Gör. Seher DÖNER
Arş. Gör. Gülay ÖZTAŞ SARI
Fakülte Sekreteri
 

 
Akademik Teşvik Komisyonu 
Gör. Tar. 13.01.2021-13.01.2023
Unvan
Adı Soyadı
Bölüm
Dr. Öğr. Üyesi
Figen ALP YILMAZ
Hemşirelik
Dr. Öğr. Üyesi
Tuğba UZUNÇAKMAK
Hemşirelik
Dr. Öğr. Üyesi
Selda YÜZER ALSAÇ
Hemşirelik
Unvan
Adı Soyadı
Bölüm
Dr. Öğr. Üyesi
Şenay ARAS DOĞAN
Çocuk Gelişmi
Dr. Öğr. Üyesi
Funda TOSUN GÜLEROĞLU
Çocuk Gelişmi
Dr. Öğr. Üyesi
Sevim ÇİMKE
Çocuk Gelişmi
Unvan
Adı Soyadı
Bölüm
Dr. Öğr. Üyesi
Rukiye HÖBEK AKARSU
Ebelik
Dr. Öğr. Üyesi
Yurdağül GÜNAYDIN
Ebelik
Öğr. Gör.
Yeter ŞENER
Ebelik

 


 

Kariyer Merkezi Birim Koordinatörü          (GörevlendirmeE-17670846-900-3642)
Arş. Gör. Seher DÖNER